Çekiliş Var!

Merhaba sevgili dostlar, LRF Olta ile Mutlu Balıkçılık Sponsorluğunda bir çekiliş ile Shimano Scimitar BX Spinning 6’10” 2-8 UL LRF kamışını içimizden bir talihliye hediye edeceğiz.

17.06.2019-21.06.2019 tarihleri arasında muhteşem bir lrf kamışı kazanabilirsiniz. Katılmak ve kazanmak parmaklarınızın ucunda…

Çekilişe İnstagram hesaplarınızla katılabileceksiniz. Mutlu Balıkçılık ve LRF Olta instagram hesaplarımız üzerinden çekilişe katılabileceksiniz.

ÖDÜL: Scimitar BX Spinning 185cm 2-8 UL  (SSCIBX610UL)

Kuralları hemen yazıyorum.

17.06.2019-21.06.2019 tarihleri arasında ;

İnstagramda Takip ve Etiketleme: İnstagramda lrfolta  ve mutlubalıkçılık hesaplarını takip edip lrfolta instagram hesabında ‘ÇEKİLİŞ’ başlıklı gönderiyi beğenmek, altına 3 arkadaş etiketlemek. Maksimum 5 kez çekiliş hakkına sahip olabileceksiniz. Her etiketleme 1 çekiliş hakkı verecek. (Örneğin: Toplam 15 arkadaş etiketleyip 5 çekiliş hakkı kazanacaksınız).

Tek kuralımız Mutlu Balıkçılık ve LRF Olta ‘ya ait instagram sayfalarını takip etmeniz ve 3 kişi etiketlemeniz. Çekiliş 22.06.2019 Cumartesi günü www.lrfolta.com resmi sitemizde ÇEKİLİŞ SONUCU adlı başlık altında duyurulacaktır.

Çekiliş için 1 asil ve 1 yedek talihli belirlenecek olup talihli kişilerin LRF OLTA instagram sayfası üzerinden DM (Mesaj) atarak bizimle 23.06.2019 Pazar günü 00.00 tarihine kadar iletişime geçmesi, geçmediği takdirde asilin hakkı yedek talihliye geçecektir. Yedek talihlinin Pazartesi günü 00.00 tarihine kadar LRFOLTA instagram sayfası üzerinden bizimle iletişime geçmesi gerekmektedir.

(Asil ve yedek talihlinin iletişime geçmemesi durumunda çekiliş tekrarlanacak ve yeniden 1 asil ve 1 yedek talihli seçilecektir).

KAZANAN TALİHLİ; Hediyesini Mutlu Balıkçılık mağazasından alabilecek yada adresine ücretsiz kargo ile gönderimi gerçekleşecektir.

Kampanya koşulları ve kurallarını fairplay çerçevesi dışına çıkanlar ve olumsuz bir davranışta bulunanlar, LRF&Olta yönetimi tarafından tüm çekilişlerden diskalifiye etme hakkına sahiptir.

Çekiliş sonuçları LRF&Olta Resmi sitesi : www.lrfolta.com adresinden ve instagram.com/lrfolta hesabından paylaşılacaktır.

O zaman çekiliş başlasın…

https://www.instagram.com/lrfolta/

https://www.instagram.com/mutlubalikcilik/