Çekiliş Zamanı Geldi

Merhaba sevgili dostlar, LRF_Olta ailesi arasında bir çekiliş yapmanın vakti geldi sanırım. Youtube videolarımda bahsettiğim sepeti boşaltmanın vakti geldi. İncelemek için paketlerinden birer adet aldığım ürünleri de sizlerle paylaşmaya karar verdim ve birkaç torba hazırladım. Ve tabi ki Ana Sponsorumuz Mutlu Balıkçılık da bize çok destek verdi.

Youtube videolarımda bahsettiğim ‘o sepet’ dolduğunda ise bu sepeti tek kişiye mi yoksa birden fazla kişiye mi paylaştıracağımla ilgili İnstagram üzerinden anket yaptım. Ankette %95’i birden fazla kişiye dağıtılması yönünde oyunu kullandı ve ben de sizlerin de isteği ile elimizdeki ürünleri 4 farklı pakete böldüm.

İçlerinde piyasada olmayan ve koleksiyonluk jigheadler olduğu gibi paketinden hiç açılmamış ve henüz piyasaya bile yeni çıkan Usami Combo Pop gibi ürünler de mevcut. Diğer paketleri de farklı farklı karıştırarak herkese farklı ve yeni ürünleri kullanma şansı bulmasını istedim.

1.Torba
2.torba
3.torba

Mutlu Balıkçılık Ana Sponsorluğunda Shimano Nasci 500 de hediyeler arasında 4. torba oldu.

4.torba

Sponsorlar oldukça yeni torbalar eklenmeye devam edecek. Tüm ürünler de siz değerli okuyucularımıza sosyal medya aracılığı ile dağıtılacak.

Şu an için 4 torbadan oluşan bu paketleri nasıl dağıtacağız? (Not sponsorlar destek verdikçe torba sayısı artacaktır). Çekişimiz nasıl olacak? Tabi ki buna da ben değil sizler karar verdiniz. 3 farklı seçenek ile yarışmaya katılabileceksiniz. 

Kurallar:

Yarışmada her bir paket hazırlanmış olup farklı kişilere gidecektir. Katılım şekilleri şöyle olacak:
  1. İnstagramda Takip ve Etiketleme: İnstagramda lrfolta ve mutlubalıkçılık hesaplarını takip edip lrfolta instagram hesabında ‘ÇEKİLİŞ’ başlıklı gönderiyi beğenmek, altına 3 arkadaş etiketlemek. Maksimum 5 kez çekiliş hakkına sahip olabileceksiniz. Her etiketleme 1 çekiliş hakkı verecek. (Örneğin: Toplam 15 arkadaş etiketleyip 5 çekiliş hakkı kazanacaksınız).
    NOT: Bir yorumda en fazla 3 kişiyi etiketleyebilirsiniz ve her yorumda farklı kişileri etiketlenmelidir.
  2. Balık Salım Videosu: Hangi balık olduğu önemli değil. Videoda ses net şekilde gelecek ve balığın suya iadesi esnasında “Her balık trofe tadında” diyerek balığı salacaksınız. Videosunu telefonunuza kaydedip (olası silinme durumunda sizden tekrar istenecektir) instagramda dm yani mesaj olarak lrfolta hesabına göndereceksiniz. Her balık salım videosu 2 çekiliş hakkı verecek ve maksimum 5 kez bu yöntemle 5×2=10 çekiliş hakkı elde edeceksiniz. (Örneğin: 5 farklı video çekerek toplam 10 çekiliş hakkı kazanabileceksiniz.
    (Bizim arşivimizden silinmesi durumunda video sizden tekrar isteneceğinden videoyu kaydetmelisiniz kampanya sonunda sizden tekrar istenilebilir. Gönderilmediği taktirde hakkınız yedek üyeye geçer)
  3. Mutlu Balıkçılık internet sitesinden yapılan her 101 liralık alışveriş size 10 çekiliş hakkı getirecek. 101 liralık alışveriş sonrasında hediye çeki kısmına lrfolta yazmanız yeterli olacak (Not: üyelikli alışveriş yapmanız gereklidir. Üyeliksiz alışverişlerde çalıştıkları sistem dolayısıyla kod girilememektedir. İsterseniz facebook ile giriş yap diyerek de üyelikli giriş yapabilirsiniz.)
Çekilişe 3 farklı katılım hakkı verdik. Bu haklardan hepsiyle maksimum hakkınızı kullanana kadar katılabilirsiniz.
Nasıl katılabilir en çok şansı elde edersiniz?
Öncelikle lrfolta ve mutlubalıkçılık instagram hesaplarını takip edip çekiliş gönderisini beğenirsiniz. Altına 3 arkadaşınızı etiketlersiniz. Sonra bunu 5 kez daha yaparak toplamda 15 arkadaşınızı etiketleyip 5 çekiliş hakkına sahip olursunuz.
Sonrasında meraya gidince tuttuğunuz kaya balığı olur, gümüş olur, limit altı veya limit üstü olur yani tamamen size kalmış tercihle, balık salımı yaparken videoyu açarak; Her balık trofe tadında deyip balık salımı yaparsınız. Bu şekilde toplam 5 video çekip 10 çekiliş hakkı daha kazanırsınız.
Mutlu Balıkçılık’tan da istediğiniz kadar çok alışveriş yaparak çekiliş hakkınızı arttırabilirsiniz.
Herkes, tüm üç farklı yöntemden de faydalanabilir. Sadece birinden katılma zorunluluğu yoktur, yani isteyenler sadece bir yada iki farklı şekilde de katılabilir.
Toplamda 4 ayrı torba oldu ve çekilişle 4 asil 4 yedek belirlenecektir.
Önce birinci torba için 1 asil 1 yedek, sonra ikinci torba için 1 asil, 1 yedek ve sonda 4. Torba için 1 asil ve 1 yedek çekiliş yapılacaktır.
Çekiliş 1-31 ağustos tarihleri arası geçerli olup 2 eylülde Mutlu Balıkçılık Av Marketi’nde yapılacaktır.
Belki bu sırada sürpriz sponsorlar da eklenebilir.
Not: İsteyenler bireysel sponsorlukla da bizi ve etkinliğimizi destekleyebilirler.
Kampanya koşulları ve kurallarını fairplay çerçevesi dışına çıkanlar ve olumsuz bir davranışta bulunanlar, LRF&Olta yönetimi tarafından tüm çekilişlerden diskalifiye etme hakkına sahiptir.
Çekilişimize yeni ürünlerin katılması durumunda yeni paketler oluşturulacaktır ve sosyal medya hesaplarından duyurulacaktır. Her yeni paket için de ilk açıklandığı gibi torbalar için asil ve yedek seçilip dağıtım yapılacaktır.
Bir ürün kazanan yani ASİL olma hakkı kazanan, diğer torbaların çekilişine katılamayacaktır. Torba kura çekimi LRF&Olta Yönetimi’nin belirlediği sıra ile yapılacaktır. İsteyenler Mutlu Balıkçılık dükkanına gelerek kura çekimini izleyebileceklerdir.
Çekiliş sonuçları LRF&Olta Resmi sitesi : www.lrfolta.com adresinden ve instagram.com/lrfolta hesabından paylaşılacaktır.