Reins kahve rengi silikon

Reins Aji Adder: Ürün Reins’in kokusuz yumuşak yapılı Red Gloss diye geçen bir silikon. Yapısı itibariyle su içinde aksiyon vermek oldukça kolay. Suyun içinde ufak vuruşlar yaptırarak yada yavaş sarımla süzülerek gelmesini sağlayabilirsiniz. Kokusuz yemlerle aynı kaba koyabilirsiniz. Renk salımı yada yapısında bozulma erime vs yapmaz. Kokusuz silikon alacaksam ilk tercihim reins ürünlerine bakmak olur. Paket içinde 15 adet ürün var.

img_1284

Balıkların ufak tırtıklamaları yada çekiştirmeleri ile deforme olmayan bu ürünü sadece isravrit avlarında değil dip balıklarında da kullanabilirsiniz. Ürünü temin etme konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz fakat Kokusuz silikonlar arasında çantanızda bulunması gereken silikonlardan olduğunu düşünüyorum.

 

Comments (4)

  1. Diğer kokusuzlarla yanyana koyunca bişey olmaz demi. Hayabusanınkiler eriyo çantada dururken bile.

    1. Naci bey reins ürünlerinde ben öyle bir problem yaşamadım. Ama böyle bir durum olursa yazımı günceller ve durumu da belirtirim.

    2. Mebaru aji silikonun yanına koymuştum birine yapışarak erimişler. Ayrı koymak daha iyi. Bir de sanırım kokusuz da olsa paketlerinin içinde bir çeşit yağ oluyor. Kurumasını ve yapışmasını engelliyor.

      1. Evet Hasan bey bir çeşit yağ var galiba. Ama reins silikonların eridiğini duymamıştım hiç..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir